Brossguard Plus paklāji

Lai mitrums un netīrumi paliktu ārpusē

Brossguard® Plus Professional vai Brossguard® Plus Prestige paklāji ir piemēroti ikvienai durvju priekšai,tiem nav nepieciešams paklājiem paredzētais padziļinājums, un tie ir pirmais šķērslis smilšu, mazuakmentiņu, dubļu un citu netīrumu iekļūšanai. Ar tiem Jūs paildzināsiet grīdas seguma kalpošanas laikuun samazināsiet tā uzturēšanas izmaksas. Pateicoties cietajiem alumīnija profiliem, šie paklāji irnevainojami piemēroti ieejas laukumiem ar lielu ļaužu plūsmu, piemēram, tie spēj izturēt pat autokrāvējusvai intensīvu ļaužu plūsmu lielveikalos.

Pārbaudes veiktas saskaņā ar Eiropas standartiem

Verimpex ieejas paklāji atbilst Eiropas standartiem attiecībā uz mitruma un netīrumu novadīšanu. Ir ņemtas vērāarī absorbcijas un pretslīdes īpašības. Tiek sniegta visaptveroša garantija par birstīšu un profilu izturību, kā arīkrāsu neizbalošanu mazgāšanas un gaismas ietekmē, lietojot standarta apstākļos.

Garantija

Verimpex ražo augstas kvalitātes ieejas paklājiņus, kā arī nodrošina pilnu pakalpojumuklāstu pēc pārdošanas. Lai nodrošinātu augstu kvalitāti ir nepieciešami augstaskvalitātes pakalpojumi, tieši tādēļ tiek sniegta līdz pat 10 gadus ilga garantija pretnodilumu. Lai iegūtu papildu informāciju, lūdzu, apmeklējiet verimpex.eu.

Pieejamie augstumi:

23mm


Faili