Cleanmid paklāji

Nevainojams formas un funkcionalitātes apvienojums

Smiltis, putekļi un mitrums būs bezspēcīgi pret šo augstas kvalitātes un estētiski pievilcīgo paklāju. Pateicoties tā saritināmajai uzbūvei, tā kopšana ir ārkārtīgi vienkārša. Šo unikālo paklāju ir iespējams izgatavot no dažādiem materiāliem dažādās kombinācijās, lai tas iederētos ikvienā interjerā. Tāpēc Cleanmid® ir nevainojami piemērots mājokļiem, privātpraksēm vai veikaliem ar vidēju ļaužu plūsmu!

Smalkas detaļas vai neparastas formas - šis pēc izmēriem izgatavotais paklājs sniegs Jums plašu iespēju klāstu. CleanMid® izceļas ar unikālu krāsu spektru un pielāgotu izmēru. Mūsu pielāgoto produktu izcilā tehniskā kvalitāte padara tos ideāli piemērotus jebkuram interjeram. Verimpex eksperti palīdzēs Jums radīt grīdas paklāju, kas būs nevainojami piemērots jebkuram arhitektūras risinājumam.

Universāls skaistums

Ātri žūstošs, izturīgs un viegli kopjams. Iepazīstieties ar CleanMid®, saritināmo paklāju, kas apvieno lielisku izskatu ar lielisku veiktspēju. Atvadies no smiltīm, putekļiem un dubļiem! Sasveicinies ar pievilcīgu un izturīgu paklāju! Pateicoties unikālajam jaunāko tehnoloģijo tekstilmateriālu un augstas kvalitātes alumīnija apvienojumam ar plašo iespēju klāstu, CleanMid® piedāvā ideālu risinājumu ikvienam interjeram.

Mājās, veikalā vai birojā:

CleanMid® var novietot jebkurā mājas vietā, turklāt tas ir piemērots gan mazai, gan intensīvai ļaužu plūsmai. Mēs piedāvājam paklājus dažādās krāsās, turklāt tos var personalizēt ar Jūsu uzņēmuma logotipu.

Nodilumizturīga tekstilmateriāla tehnoloģija

CleanMid® ir veidots no vienlaidus austa tekstilmateriāla ar dubultu polipropilēna pārklājumu. Īsās šķiedras, kas apstrādātas ar 6.6 kavlitātes pakāpes poliamīdu, padara CleanMid® nepārspējami spēcīgu un izturīgu. Šķiedras veido rievotu virsmu, kas nosedz alumīnija profilu. Rezultātā tiek iegūts nodilumizturīgs meteriāls. CleanMid® ir revolucionārs arī savā pieejā otrreizējai pārstrādei, izmantojot reģenerētas Econyl šķiedras. Šo škiedru izgatavošanā tiek izmantoti vismaz 50 % atkārtoti izmantojamo materiālu. Attiecībā uz alumīnija profilu izgatavošanu šis skaitlis pieaug līdz pat 90 %!

Ugunsizturība

CleanMid® atbilst Bfl-s1 ugunsdrošības standartam, kas ir augstākais un prasībām bagātākais standarts šāda veida produktiem. Mēs esam radījuši ugunsdrošības un dūmu emisiju ziņā ļoti drošu paklāju.

Izžūst dažu minūšu laikā

Tekstilmateriāla nenoslēgtā struktūra nodrošina ātru mitruma izkliedēšanu un iztvaikošanu. Augstas kvalitātes šķiedru struktūras (3700 denjē) kapilārā darbība veicina žūšanas procesu. Nodilumizturīgās tekstilmateriāla šķiedras, kas savstarpēji pārklājas, novērš sēnīšu attīstību.

Krāsains un nebalojošs

No gaiši pelēka līdz jūras zilam. No pilnīgi melna līdz pievilcīgi antracīta pelēkam. CleanMid® ir pieejams dažādās krāsās un ar dažādām apdarēm. Papildus mūsu plašajam standarta piedāvājumu klāstam pēc pieprasījuma var izveidot arī unikālas krāsas. Lai ko Jūs izvēlētos, vienmēr tiek garantētas nebalojošas krāsas!

Pievilcīga ārpuse, gudra iekšpuse

CleanMid®Light un CleanMid®Heavy apvieno radošumu, tehnoloģijas un estētiku. CleanMid® nozīmē visaugstāko kvalitāti, tāpēc mūsu paklāji ir piemēroti gan mazai, gan intensīvai ļaužu plūsmai. Katra CleanMid® paklāja daļa ir izstrādāta, paturot prātā lietošanas ērtumu un izturību. Paklāju var ērti saritināt, un tas ir vieglikopjams, turklāt tekstilmateriāla sloksnes nevainojami pieguļ alumīnija pamatnei, nodrošinot papildu stabilitāti. Pēc cik ilga laika būs redzamas nodiluma pazīmes? Ieguldāmās sloksnes ir viegli nomaināms, kas nodrošina īpaši ilgu kalpošanas laiku.

Vieds risinājums Jūsu mājai, veikalam vai birojam.

Stingra pamatne

Veidot pamatni no alumīnija bija apzināta izvēle - tam ir augsta izturība pret nodilumu, smagumu un spiedienu. Iedobumi starp sloksnēm nodrošina nevainojamu netīrumu un mitruma novadīšanu, vienlaikus nodrošinot gludu un stabilu pārvietošanās virsmu pat augstpapēžu kurpēs.

Beļģu meistarība

Tehnoloģiskās inovācijas, augstākā līmeņa meistarība un nevainojama estētiskā pievilcība. Verimpex ražo grīdas paklājus pēc izmēra, kurus var pielāgot pēc izvēles, funkcijas vai atrašanās vietas. Tostarp piedāvājot krāsu un logotipu personalizēšanu. Katrs ieejas paklājs ir augstas kvalitātes darba un mūsdienīga ražošanas procesa rezultāts.

Garantija

Mūsu paklāji spēj izturēt laika un ļaužu plūsmas pārbaudi. Mēs esam par to pārliecināti, turklāt mēs ar to lepojamies. Tāpēc katram CleanMid® paklājam tiek piešķirta 5 gadu garantija pret nodilumu. Garantija ietver arī apkalpošanu. Garantijas nosacījumus skatiet mūsu tīmekļa vietnē.

Pārbaudes

Sadarbībā ar Gentes Universitāti CleanMid® paklājiem tika veiktas neskaitāmas pārbaudes. Pārbaudes tika balstītas uz Eiropas standartu prasībām, un tajās iegūtie pozitīvie rezultāti apstiprina CleanMid®izcilo kvalitāti.

Šo pārbaužu rezultātus var apskatīt mūsu tīmekļa vietnē: www.verimpex.eu

Pieejamie augstumi:

8mm, 20mm, 25mmFaili