Tireguard paklāji

Ekoloģisks ieejas paklājs ar izcilu kalpošanas laiku

Paklājs, kas sastāv no augstas kvalitātes šķiedrām un gumijas sloksnēm, kas izgatavotas no pārstrādātām lidmašīnu riepām. Pateicoties alumīnija profiliem, šis paklājs ir īpaši izturīgs pret nodilumu. Tireguard® ir lielisks ieguldījums, kas nodrošina ļoti labu mitruma absorbciju un spēj izturēt tūkstošiem kurpju zoļu katru dienu. Izturīga un videi draudzīga alternatīva Jūsu ieejai!

Tireguard® apvieno Topguard® īpašības ar gumijas sloksnēm, kas izgatavotas no pārstrādātām lidmašīnu riepām. Lai piešķirtu riepām otru mūžu, šīs riepas tiek pakļautas procesam, kurā tiek iestrādātas augstākās kvalitātes neilona šķiedras, kas ļoti efektīvi novada ar apaviem ienesto mitrumu un dubļus. Raupjais izskats un dabīgie krāsu toņi padara šo paklāju unikālu.

Paklājs, kas sastāv no augstas kvalitātes šķiedrām un gumijas sloksnēm, kas izgatavotas no pārstrādātām lidmašīnu riepām? Kombinācijā ar alumīnija profiliem, šis paklājs ir īpaši izturīgs. Tireguard® ir lielisks ieguvums, kas nodrošina ļoti labu mitruma absorbciju un spēj izturēt tūkstošiem kurpju zoļu katru dienu. Izturīga un videi draudzīga alternatīva Jūsu ieejai!

Pieejamie augstumi:

12mm, 18mm

 


Faili