Topguard paklāji

Izcils sniegums pie intensīvas ļaužu plūsmas

Topguard® ir vispiemērotākais pie intensīvas ļaužu plūsmas. Galu galā paklājs ir paredzēts lietošanai pie ļoti intensīvas ļaužu plūsmas, un tas ir pieejams ar nenoslēgtu un slēgtu konstrukciju. Izturīgo Topguard® var izveidot ar vienu vai divām sloksnēm (par 30 % vairāk uzsūcošās virsmas). Tieši tāpēc paklājs ir jo īpaši piemērots veikaliem, birojiem, bankām, slimnīcām... Tas ir pieejams dažādās krāsās, augstumos, kompozīcijāsun formās, turklāt dizainā ir iespējams iestrādāt pat Jūsu logo!

Apgriežamā paklajā uzsūkšanas spēja

Topguard® un Tireguard® paklāji sastāv no īpašām gumijas sloksnēm, kas cauraustas ar mitrumu absorbējošām neilona vai poliestera šķiedrām. Šķiedras ir ieaustas gumijā vertikāli, kas nozīmē, ka tās ir stingri nostiprinātas savā vietā un ka tās spēj ātri novadīt absorbēto mitrumu. Lielais šķiedru skaits nodrošina maksimālu un ilgstošu mitruma absorbciju. Gumijas sloksnes viena no otras ir atdalītas ar skrāpju profiliem, kas izgatavoti no alumīnija, PVH vai misiņa. Mitrumu absorbējošo šķiedru un skrāpju profilu kombinācija ir unikāla. Slēgtā versija nodrošina netīrumu nokļūšanu slēgtos profilos, no kurienes tos var viegli iztīrīt, izmantojot putekļsūcēju. Izmantojot nenoslēgto versiju, cietos netīrumus, kas tiek noberzti no kurpju zolēm, var viegli izslaucīt. Topguard® un Tireguard® ir nevainojami piemērots intensīvai ļaužu un ritentiņu plūsmai. Turklāt taisnstūrveida paklājus ir iespējams apgriezt otrādi, kas vēl vairāk pagarina tokalpošanas laiku.

Topguard® ir vislabākā iespēja, kā personalizēt un padarīt pievilcīgāku Jūsu ieejas telpu. Daudzās izvēles iespējas ļaus pielāgot dizainu atbilstoši Jūsu gaumei. Jūs varat izvēlēties gumijas slokšņu krāsu, starpprofilus, formu, kā arī “nenoslēgtas” vai “slēgtas” konstrukcijas veidu.

Topguard® ir piemērots vietām ar intensīvu ļaužu plūsmu, jo, patiesībā, šis paklājs spēj izturēt ļoti augstuslodzi un atbilst intensīvas ļaužu plūsmas prasībām. Izturīgo Topguard® var izveidot ar vienu vai divām sloksnēm (par 30 % vairāk uzsūcošās virsmas) un ar "nenoslēgtu" vai "slēgtu" konstrukciju. Tieši tāpēc paklājs ir jo īpaši piemērots veikaliem, birojiem, bankām, slimnīcām... Tas ir pieejams dažādās krāsās, augstumos, kompozīcijās un formās. Uz tā ir iespējams izvietot pat Jūsu logo! Topguard® atbilst augstākajiem ugunsdrošības standartiem; tas nozīmē, ka ugunsgrēka gadījumā Jūsu ieejas telpa būs vienmēr pieejama.

Verimpex ateljē

Verimpex izstrādā un ražo plašu viegli uzkopjamu un pielāgojamu augstākās kvalitātes grīdas paklāju klāstu. Pateicoties plašajam krāsu, rakstu un apdares piedāvājumu klāstam, katru paklāju var personalizēt atbilstoši Jūsu specifikācijām. To veic profesionālu amatnieku komanda mūsu ražošanas nodaļās. Mūsu paklāju uzstādītāji nodrošina nevainojamus paklāja izmērus un novietojumu.

Pārbaudes veiktas saskaņā ar Eiropas standartiem

Topguard® un Tireguard® ir veiktas vairākas pārbaudes. Pārbaudes tika balstītas uz Eiropas standartu prasībām, un tajās iegūtie pozitīvie rezultāti apstiprina Topguard® un Tireguard® izcilo kvalitāti. Šo pārbaužu rezultāti ir pieejami mūsu tīmekļa vietnē www.verimpex.eu Verimpex garantijaTopguard® un Tireguard® tiek sniegta 10 gadu garantija pret profilu nodilšanu un krāsu izbalošanu, ja paklājs tiek izmantots standarta apstākļos.

Pieejamie augstumi:

12mm, 18mm

 


Faili